Продавец ТЕКС-МАСТЕР развивает свой бизнес на Prom.ua 11 лет.
Знак PRO означает, что продавец пользуется одним из платных пакетов услуг Prom.ua с расширенными функциональными возможностями.
Сравнить возможности действующих пакетов
Корзина
234 отзыва
Відправка Новою Поштою в день замовлення.
Дрібний та крупний опт!
Фильтры
Цена
Наличие
Акция
Контакты
ТЕКС-МАСТЕРМенеджер
УкраинаЧеркасская областьЧеркассывул.Смілянська, 173/1
+380674710013
Київстар
+380676586079
Вайбер
Карта

ВСЕ ДЛЯ АНАЛІЗУ ЯКОСТІ ВОДИ

Важливим фактором  ефективності застосування пестицидів є правильне приготування робочого розчину.  Вода становить більше 90% робочого розчину, тому погіршення ефективності дії пестицидів у більшості випадків напряму пов′язані з якістю води (рН, каламутність, вміст розчинених солей, температура).

На якість води впливають:

 Кислотність розчину (рН) -Оптимальне рН робочого розчину= 6,1-7,2. (Зберігання 1-2 години). При рН нижче 5,0 розчин негативно впливає на рослину, пошкоджує кутикулу і тим самим підвищує ризик прояву хвороб. рН 7,5 і вище: обов’язково потрібне підкислення води. Деякі пестициди при рН 9,0 мають період піврозкладу від 6 до 12 хв. (фенмедифам, десмедифам, каптан) і дуже швидко втрачають свої властивості.

Придбати рН-коректори можна тут

Жорсткість води -  Визначається вмістом іонів кальцію та магнію у воді. Жорстка вода призводить до хімічних реакцій, де речовини випадають в осад, забивають форсунки тому не здатні ефективно впливати на шкідливий об’єкт.

Вміст розчинених солей  визначається концентрацією іонів Ca2+, Mg2+, Na+, K+, Cl–, HCO3–. Надлишок цих іонів погіршує розчинність, призводить до забивання обладнання, також вода стає більш стійкою до зміни рН.  Кількість розчинених солей визначає електропровідність води​​​​​​​ - оптимальний рівень електропровідності 0,3-0,7 mS/cm.

​​​​​​​ Температура води для приготування робочого розчину повинна бути оптимально +12..16°С. Тепла або надто холодна вода негативно впливає на розчинність та активність діючих речовин пестицидів.

 

Для виміру кислотності бакового розчину ЗЗР використовуйте прилади:

Вимірювач кислотності та вмісту солей PH/TDS МЕТР для гідропоніки

Вимірювач кислотності, жорсткості PH+TDS Метр 2-в-1

Для виміру жорсткості та солей у воді:

Солемір TDS-5 Метр вимірювач жорсткості, кондуктометр

Солемір TDS/ EC МЕТР TEC-1 вимірювач жорсткості з термометром

Солемір TDS-3 Метр з датчиком температури

Отже, перевіряйте якість води, яку використовуєте для приготування робочих розчинів. У разі, якщо за якимись показниками вода не підходить перерахованим вище вимогам, використовуйте спеціальні речовини для поліпшення даного показника, або шукайте альтернативне джерело води.


Регулювання рівня pH та жорсткості в робочому розчині - покращення ефективності робочого розчину і запорука успішного захисту рослин!