Кошик
152 відгуки
Дуже економний карбоновий обігрівач (всього 400 Вт)!Хочу Обігрівач!
Дрібний та крупний опт!
Контакти
ТЕКС-МАСТЕРІрина, Віталія, Станіслав
УкраїнаЧеркаська областьЧеркасивул.Смілянська, 173/1
+38067471-00-13
Київстар
+38095590-85-96
МТС (Водафон)
+38093539-18-79
Лайф
+38047255-28-83
факс
Мапа
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
+380
67
471-00-13
+380
95
590-85-96
+380
93
539-18-79
"СЕКРЕТНИЙ СПОСІБ ОТРИМАТИ МАКСИМУМ ВРОЖАЮ В 2017РОЦІ"

"СЕКРЕТНИЙ СПОСІБ ОТРИМАТИ МАКСИМУМ ВРОЖАЮ В 2017РОЦІ"

"СЕКРЕТНИЙ СПОСІБ ОТРИМАТИ МАКСИМУМ ВРОЖАЮ В 2017РОЦІ"

 

Ви можете отримувати врожаю в 2-3 рази більше,

при цьому витрачаючи менше сил та грошей на насіння і захист рослин. :)

 

Хочете максимум врожаю? Секрет простий - в комплексному підході!

Скоріше за все Ви це знаєте, або чули... Але суть в тому, що кожен цю фразу розуміє і застосовує по-своєму!

 

Ми Вам рекомендуємо план-схему з гарантованим результатом високого врожаю:

 

1. Купуйте тільки якісне насіння в перевірених постачальників. В цьому нам Ви також можете довіряти.

 

Підібрати якісне насіння Ви зможете ТУТ 

 

2. Обов"язково удобрюйте і захищайте рослини "перевіреними" засобами захисту рослин, які зареєстровані в переліку пестицидів та агрохімікатів України. До речі, ми суворо і точно притримуємось умов зберігання препаратів, адже навіть якісні препарати потрібно зберігати при правильній температурі повітря, щоб вони діяли навідмінно (перемерзлі препарати не подіють так, як треба)!

 

Оптимізація живлення=мінімізіція затрат! 

Вітчизняні науковці доводять, що вплив добрив на врожайність складає від 30 до 70%.

 

Удобрювати щороку потрібно саме тому, що з кожним врожаєм рослини виносять (висмоктують) з грунту поживні речовини. А недостатня кількість поживних речовин взагалі або окремих елементів, що складають мінеральне живлення, зазвичай, різко позначається не лише на стані самої рослин, а й є причиною розвитку як неінфекційних (фізіологічних), так і інфекційних хвороб та шкідників. Ослаблена рослина не здатна протистояти вторгненню патогенів, перепаду температур. Фізіологічні та біохімічні зміни, що виникають внаслідок незбалансованого живлення рослин проявляються у порушеннях водного режиму, фотосинтезу, дихання, діяльності ферментів, вуглеводного і білкового обміну.

 

Щороку обов"язково вносити потрібно як макроелементи - це азот, фосфор, калій (наприклад, нітроамофоска), так і мікроелементи (наприклад, залізо, бор, цинк, марганець, молібден, кобальт). Мікро- та макроелементи — свого роду цеглинки, які допомагають рослині бути стійкою до захворювань, паразитарних хвороб та прискорюють обмінні процеси всередині організму, тим самим забезпечуючи гарний, якісний врожай.

 

Якщо рослини не удобрювати їм не вистачатиме певних мікроелементів, що призведе до різноманітних хвороб, зниження імунітету та, як наслідок, до низького неякісного врожаю.

 

Відомо також, що головне джерело надходження мікроелементів для рослини – ґрунт. При цьому багато які мікро- і макроелементи завжди залишаються в грунті, але в недоступній для рослин формі. Вміст доступних форм мікроелементів у ґрунті досить низький, тому допомогти "витягти" недоступні добрива і зробити їх доступними допоможуть регулятори росту рослин, наприклад, гумати (в т.ч.гуміфілд, гумат супер, гумат+мікроелементи), емістим, укорінювачі (корневін, грандіс).

Для гарного розвитку рослин і високого врожаю ми рекомендуємо удобрювати Ваші рослини кожні 10-14 днів добривами з нашого інтернет-магазину. Ми гарантуємо високу якість наших добрив так як маємо тільки оригінальні товари.

Наші добрива забезпечать вам гарний результат — якісний, вдвічі більший урожай! :)

Для розсади ми можемо запропонувати вам такі добрива як:Майстер-агро та Плантафол.

   

Для овочів рекомендуємо комплексні добрива багаті на макро- та мікроелементи. Це Зелений гай аква для томатів, огірків, Фертимікс біогумус для городніх культур, Біохелат для овочів.

 

                                                  

Забезпечити красивий та смарагдовий газон ви зможете з допомогою таких добрив як: Зелений гай смарагдовий газон. Біохелат газон, хвоя,квіти та Чистий лист для газонів.

               

 

Підібрати якісні добрива для рослин Ви зможете ТУТ 

Підібрати перевірені хімічні засоби захисту рослин Ви зможетеТУТ 

Підібрати перевірені біологічні засоби захисту рослин Ви зможете ТУТ 

 

3. Робіть сівозміну й використовуйте сидерати (зелене добриво, яке позбавляє бур"янів, шкідників та хвороб природнім способом; докладніше читайте нашу статтю

Попередні статті