Кошик
152 відгуки
Дуже економний карбоновий обігрівач (всього 400 Вт)!Хочу Обігрівач!
Дрібний та крупний опт!
Контакти
ТЕКС-МАСТЕРІрина, Віталія, Станіслав
УкраїнаЧеркаська областьЧеркасивул.Смілянська, 173/1
+38067471-00-13
Київстар
+38095590-85-96
МТС (Водафон)
+38093539-18-79
Лайф
+38047255-28-83
факс
Мапа
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
+380
67
471-00-13
+380
95
590-85-96
+380
93
539-18-79
Про що говорить листя рослин

Про що говорить листя рослин

Про що говорить листя рослин

Ви дізнаєтесь причини зміни кольору листя та появи різних плям у Ваших рослин

Причиною ненормального вигляду рослин можуть бути:

  1. недостача, або надлишок мікроелементів, чи макроелементів
  2. хвороби рослин
  3. пошкодження шкідниками.

В даній статті ми розглянемо наслідки нестачі або надлишку мікро- та макроелементів у рослинах.

 

1. симптоми дефіциту КАЛЬЦІЮ: 

молоде листя жовтіє, на ньому утворюються бурі плями

 

2. симптоми дефіциту СІРКИ: 

верхній ярус молодого листя жовтіє, уповільнюється ріст стебла

 

3. симптоми дефіциту ЗАЛІЗА: 

хлороз (бліде забарвлення) всього листя

 

4. симптоми дефіциту МІДІ: 

побіління кінчиків листя, вялість та скручування листя, хлороз (бліде забарвлення), некроз (відмирання) і суховершинність (засихають верхівки)

 

5. симптоми дефіциту МАРГАНЦЮ: 

сірі плями на листях, хлороз (бліде забарвлення)

 

6. симптоми дефіциту ЦИНКУ: 

утворюються дрібні розеткові листки, асиметричний розмір листя, ламкість та скручування листя, хлороз, білі смуги на листі, гальмується ріст рослини

 

7. симптоми дефіциту МОЛІБДЕНУ: 

пожовтіння (покоричневіння, посиніння) рослини на фоні затримки росту та розвитку, листя викривлене, точки росту відмирають 

 

8. симптоми дефіциту АЗОТУ: 

забарвлення змінюється на світло-зелене. а потім на жовте, буре, опале; зміна кольору починається з нижнього ярусу лися, уповільнюється ріст рослини, опадає завязь

 

9. симптоми дефіциту ФОСФОРУ: 

листя набуває забарвлення від темно-червоного до темно-фіолетового, края листків скручуються і можуть бути забарвлені від коричневого до чорного кольору, молоде листя дуже дрібне, припиняється ріст рослини

 

10. симптоми дефіциту КАЛІЮІ: 

нижнє листя починає жовтіти від країв до середини з наступним відмиранням; забарвлення листя темно-зелене з голубуватим, або бронзовим відтінком; листя морщинисте і в"яле

 

Наприкінці нагадуємо Вам, що в землеробстві існують "так-звані" закони, без дотримання яких людині складно мати гарний врожай.

 

1. Перший закон - закон незамінності і рівнозначності факторів - вказує на те, що не можна замінити один фактор життя рослини іншим. Наприклад, нестачу світла не можна компенсувати теплом, і навпаки.

 

2. Закон мінімуму, оптимуму і максимуму - є другим законом землеробства. Найменший кількісний показник, за якого рослина починає рости, називають мінімумом. Показник за якого рослина розвивається найкраще - оптимумом. Найбільша ж кількість , яка вже шкодить рослині - максимумом. Наприклад, якщо недостає рослині будь-якого елементу живлення. то наявність всіх інших елементів не дадуть потрібного результату, тобто рослині потрібні всі елементи в комплексі.

 

3. Третій закон землеробства - закон сукупної дії (взаємодії) факторів вказує на те, що рослина тим продуктивніше використовує фактор, який знаходиться в мінімумі, чим більша кількість інших чинників знаходиться в оптимумі.

 

4. Четвертий закон землеробства - закон повернення поживних речовин у ґрунт, відкритий Ю. Лібіхом,  вказує на те, що всі речовини, використані рослинами для формування урожаю, необхідно повернути в ґрунт у вигляді добрив.

 

5. П’ятий закон землеробства - закон плодозміни -  для найвищої продуктивності сівозміни необхідно щорічно змінювати на полях культури, які є найбільш біологічно і агротехнічно віддалені.

 

 

Отже, щоб Ваші рослини себе гарно почували і Вас порадували щедрим врожаєм - щороку 1-3 рази удобрюйте їх комплексними добривами і обовязково з мікроелементами! 

Якісні добрива Ви завжди можете придбати в нас!

Високих Вам врожаїв та гарного настрою!

ХОЧУ ПРИДБАТИ ЯКІСНІ КОМПЛЕКСНІ ДОБРИВА!

Попередні статті